20 Targi Gospodarcze

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Niepubliczne Przedszkole nr 2 im. Szewczyka Dratewki w Chodzieży po raz pierwszy wzięło udział w Chodzieskich Targach Gospodarczych. Prezentowaliśmy naszą działalność na rzecz dzieci naszego miasta oraz powiatu. Dziękujemy wszystkim , którzy tak licznie przybyli na nasze stoisko zapoznać się z ofertą usług prowadzonych przez placówkę, a jest ich naprawdę sporo. Ogromnym uznaniem jest dla nas otrzymanie I WYRÓŻNIENIA w kategorii najlepszy produkt, lub usługa – za działania skierowane na rzecz dzieci niepełnosprawnych. II WYRÓŻNIENIEM dla naszego przedszkola jest otrzymanie nagrody „MAŁY DZWON” 20 Chodzieskich Targów Gospodarczych w kategorii najlepsza Promocja. Dziękujemy wszystkim którzy dostrzegli nasze ogromne działania na rzecz dzieci.

Response code is 404

Nasi sponsorzy

iglotex
apteki_dr_optima
habenda
IL-PAK
kraina_zabawek
lazienki_chodzieskie
nadlesnictwo_podanin
nowa_czarka
ogrody_smaku
adwokacka
rolhand
sila_przekazu